Mačevalački klub “INTER” organizirao je ponovno međunarodno natjecanje Kup Velesajma koje je okupilo brojne sportaše iz susjednih zemalja. Ponosni smo na kontinuirani rast našeg turnira koji svake godine privlači sve više sportaša.

Od rezultata, ističemo u floretu Svena Dolezila koji je osvojio 3. mjesto u kategoriji do 11 godina.

U maču, 1. mjesto do 13 godina osvojila je Selena Silla, a 3. mjesto Lucija Penava. U kategoriji do 15 godina 2. mjesto osvojila je Cvita Pulić, a 3. mjesto Selena Silla. I konačno, u kadetkinjama je 3. mjesto osvojila Cvita Pulić.

Čestitamo svim našim sportašima na nastupu i ostvarenim rezultatima. Ovaj turnir bio je prilika mnogim mladim sportašima da uđu u svijet turnira te nas veseli što je baš naš turnir odabran za to.